Günal Teknik Servis Hakkında…

Firma kurucularımız tamamen uzmanlık alanları olan gündelik yaşamda kullandığımız elektronik eşyalar, beyaz eşya grupları, klima ve kombilerde uzmanlaşmış teknisyenlerdir. Firma altyapısında bir çok farklı markada ürün teknolojilerine hakim ilgili uzmanlar görev yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yürüten servis firmamızda önceliğimiz uzun ömürlü kullanıma en uygun şekilde sizlere kaliteli bir servis imkanı sunmaktır.

Günal Teknik Servis bünyesinde birden fazla ekip kadrosu bulunmakta olup yaz kış demeden İstanbul’da her ilçeye aynı gün hizmet sağlanabilmektedir. Donanımlı mobil servis araçlarımızla günün her saati İstanbul da çeşitli semtlerde sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Bizlere ulaşan müşterilerimiz arızalı cihazları ve bakım hizmetleri için beklemeden en seri şekilde hizmet alabilmektedir.

Neler Yapıyoruz?

Günal teknik servis Beyaz Eşya Servisi için hem son derece kaliteli bir hizmet sağlamakta hemde en uygun fiyatlarla İstanbul içi hizmet vermektedir. Tüm markalarda Beyaz Eşya Servisi sunmaktadır.
Klima cihazlarınız için orijinal yedek parça değişimi, periyodik bakımları ve arıza onarım hizmetlerinde yüksek performanslı çözümler sağlıyoruz.
Kış aylarında sürekli kombiniz arızalanıyorsa daha önceki servis ve bakımlarda yetersiz hizmet almış olabilirsiniz. Günal Teknik Servis Kombi cihazlarınızda tüm markalarda yüksek performanslı servis ve bakım sunmaktadır.
Fırın ve Ankastre ürün gruplarınız için marka her ne olursa olsun mutlaka servis bünyemizde cihazınız için teknisyenlerimiz bulunmaktadır. İstanbul da her ilçede ankastre servisimiz vardır.

Talep İstatistlikleri

ARIZA ONARIM SERVİSİ 90
PERİYODİK BAKIM SERVİSİ 95
MONTAJ & YER DEĞİŞTİRME 85
YEDEK PARÇA SERVİSİ 75