Mevsimsel olarak daha fazla kullandığımız klimalarda yaz aylarının gelmesi ile servis ve bakım talebi yoğunlaşmaktadır. Günal teknik olarak Klima Servisi hizmetlerinde sizlere en hızlı şekilde İstanbul semtlerinde ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Klima cihazınızda her tür teknik sorun ve arızada bizlere ulaşabilir ve gün içerisinde en hızlı hizmeti kolayca alabilirsiniz. Klimalarda kullanıcı bazlı hatalar olabileceği gibi ürünlerinizde parçaların ömrünü tamamlaması nedeni ile de çeşitli arızlar oluşabilmektedir.

Tüm Klima Markalarında Servis Hizmeti Veriyoruz

klima markaları

İstanbul’da oldukça fazla sayıda klima markası tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Ülkemizde üretimi yapılan yerli marka klimalar olduğu gibi yabancı üretim markaları da bulunmaktadır. Günal teknik Servis bünyemizde hemen hemen tüm markalarda ürün teknolojisine hakim teknisyenlerimiz bulunmakta olup firmamızdan güvenle servis talebinde bulunabilirsiniz.

Sizlere yönlendirdiğimiz servis ekibimiz adresinize ulaşırken son derece donanımlı olarak gelmekte olup amacımız en hızlı şekilde yaşadığınız sorunu çözüm cihazınızı en yüksek performansta çalışır şekilde sizlere etmektir. Ayrıca kullandığınız klimalar duvar tipi yada salon tipi olması bizler için fark yaratmamaktadır. Tür ürünlerde eski veya yeni her markada sizlere en iyisini daima servis firmamız sunmaktadır.

Klimanız hangi Marka olursa olsun bizlerden garantili servis desteği alabilirsiniz.

Klima Montaj Hizmetleri

Yeni almış olduğunuz klima cihazlarınızda satın aldığınız markanın yetkili servisi tarafından montaj yapılması ürün garantisi için gerekmektedir. Bunun dışındaki durumlarda ise firmamızdan Klima Montajı desteği istediğiniz zaman alabilirsiniz. Kimi zaman ilk kurulum klimalarda mevcut yerden istenilen verim alınamamakta olup müşterilerimiz yer değiştirme talebinde bulunabilmektedir. Bir çok tüketici yer değiştirmede cihazda sorun olacağı endişesi ile pek istemesede bilinçli tüketiciler firmamızdan bugüne kadar sayısız yer değiştirme desteği almıştır. Klima servisi bünyemizde özel olarak montaj birimiz bulunmakta olup sağladığımız tüm hizmetlerde cihaz performansını en yüksek seviyede tutacak şekilde montaj yapılmaktadır.

Periyodik Klima Bakım Servisi

Klima cihazları her ne kadar uzun ömürlü ve dayanıklı ürünler olsada bu süre kullanıcıların davranışları ile artmakta veya azalmaktadır. Son derece kıymetli olan klima cihazlarınız için firmamız kesinlikle her yıl düzenli olarak bakımlarını yaptırmanızı önermektedir. Bakımları yapılmayan klimalar daha sık arıza ve sorun çıkarmakta olup aynı zamanda cihaz ömrüde bakımsız klimalarda azalmaktadır. Periyodik Klima Bakım Servisi fiyatlarımızda son derece uygun olup herkesin bütçesine uyacak koşullarda sunulmaktadır.

Klima Bakım, Arıza Onarım ve Montaj için Hemen Bizlere Ulaşınız